czwartek, 19 września 2019

Ogród ostatnich dni lata



Jesień już stoi za progiem, widać to wyraźnie w ogrodzie.
Wprawdzie jeszcze pięknie, zielono, ale coraz więcej liści leży na trawniku, krzewy zaczynają powolutku przebarwiać się na piękne ogniste barwy, już powietrze ma inny zapach,
W ogrodzie przyciągają wzrok przebarwiające się na różowo hortensje. W zależności od odmiany, jedne są lekko tylko liźnięte różem, inne przybierają wręcz malinowy kolor :) 
Ale wszystkie są piękne :) 

Zapraszam na spacer w pięknym słońcu ostatnich dni lata :)) 




















































Pewnie zauważyliście gdzie nie gdzie puste miejsca na rabatach.  Są naszykowane na nowe nasadzenia cebulowych kwitnących na wiosnę. Tulipanów, krokusów i irysków.
Te maleństwa, tak wcześnie kwitnące, są zawsze niesamowicie wyczekiwane po długiej, szarej zimie. Każdej jesieni dosadzam kolejne cebulki :) 


Zostawiam Was w jesiennym już ogrodzie i do napisania niebawem <3 





19 komentarzy:

  1. Kochana
    Dziękuję za cudny 🌻spacer po Twoim zadbanym ogrodzie🌺🤗
    Pozdrawiam serdecznie na miły dzień 😊❤️

    OdpowiedzUsuń
  2. Małmazja dla oczu!🍃🍂🌿🌱

    OdpowiedzUsuń
  3. U mnie też, mimo jeszcze lata, klimaty wczesnojesienne choć nie tak kolorowe jak u Ciebie. Bardziej w zapachu niż w widokach.

    OdpowiedzUsuń
  4. Mam wrażenie, że zabrałaś nas do zaczarowanego ogrodu. Jest zjawiskowy.
    Przepiękne zdjęcia.
    Serdecznie pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Piękny ! Jeszcze na pewno zachwyci podczas jesieni i babiego lata.
    Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Ogród prezentuje się naprawdę wspaniałe. Widać, że wkładasz w niego ogrom pracy i serca. 😊

    OdpowiedzUsuń
  7. Ten ogród to jakiś cud natury, naprawdę :D

    OdpowiedzUsuń
  8. Ach, można się rozmarzyć :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Twój ogród jest piękny o każdej porze :) Cudnie zaaranżowany, wypielęgnowany i zadbany. Pozdrawiam gorąco, pomimo zimna strasznego- Pola :)

    OdpowiedzUsuń
  10. masz przecudny ogród!!! pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  11. Ogród bajka, jestem pod wrażeniem
    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  12. I tu się można relaksować :) Pięknie, przepięknie :)

    OdpowiedzUsuń
  13. Twój ogród jest rewelacyjny, nie mogę się napatrzeć :)

    OdpowiedzUsuń
  14. Piękny jest Twój ogród! Cudownie mi się spacerowało. Dziękuję!
    Serdeczności:-)

    OdpowiedzUsuń
  15. Ja jestem zakochana w Twoim ogrodzie i już to pisałam wiele razy. Patrzenie na niego mi się nie znudzi, jest zachwycający, magiczny, tajemniczy i pełen miłości. Cieszę się z takiej ilości zdjęć, no kochana Agness, stworzyłaś raj. Łatwo się rozmarzyć, ależ bym usiadła na tej huśtawce. Kocham Twój ogród i to jak pięknie go ukazujesz na zdjęciach. <3

    Pięknych, szczęśliwych dni Ci życzę. :)) <3

    OdpowiedzUsuń
  16. Twój ogródek wcale nie wygląda ,jak by lato dobiegało końca:)

    OdpowiedzUsuń